Rūdītā stikla konstrukcijas

Durvis
dveriVar atrasties durvju ailē, durvju kārbā, kā arī tās var integrēt stikla starpsienā. Mēdz būt vienas / divu vērtņu, veramās vai bīdāmās (kupejas veida) durvis. Atkarībā no izmēriem tās izgatavo no rūdītā stikla ar biezumu no 6 līdz 12 mm. Bez parastā stikla var izmantot arī masā tonēto stiklu, clearvision stiklu, matēto stiklu, kā arī dažāda veida dekoratīvās plēves un ar smilšu strūklu apstrādāto stiklu. Citas furnitūras starpā parasti izmanto hidrauliskos aizvērējus, dažāda veida eņģes, rokturus, slēdžus, vadotnes, visu pielāgojot katra klienta individuālajām vajadzībām.

.

Starpsienas bez rāmjiem
2017-02-12-PHOTO-00000199“Grīdas-griestu” starpsienas var izmantot gan dzīvojamās telpās, gan birojos un tirdzniecības centros. To konstrukcijas pamatā ir rūdītā stikla paneļi ar pulētām apmalēm, kurus ieliek speciālajos profilos vai fiksē ar atsevišķiem stiprinājumiem. Parasti šajos nolūkos izmanto stiklu ar biezumu 10 vai 12 mm, vai laminēto rūdīto stiklu. Stikla starpsienu galvenā priekšrocība ir maksimālās redzamības nodrošināšana. Skaņas izolācijas nodrošināšanai var izmantot akrila profilus vai aizpildīt šuves ar silikonu. Saliekamas stikla starpsienas ļauj paplašināt dzīvojamo telpu vai biroju, kā arī nepieciešamības gadījumā īslaicīgi izolēt telpas daļu.

.

Dušas kabīnes un sienas
dushevieGadījumos, kad kādu iemeslu dēļ nevar ielikt standarta dušas kabīni, pastāv iespēja to izgatavot pēc pasūtījuma. Tādā gadījumā klientam ir iespēja iegūt praktiski jebkāda izmēra un konfigurācijas dušas kabīni. Parasti šādiem mērķiem tiek izmantots rūdītais stikls ar biezumu 8 mm. Atkarībā no klienta vēlmēm, dušas kabīni var aprīkot ar dažāda veida un ārējā izskata furnitūru. Parasti tie ir pulētā nerūsējošā tērauda izstrādājumi.

.

Jumtiņi un nojumes
2017-02-12-PHOTO-00000198Jumtiņu izgatavošanai parasti izmanto rūdīto stiklu ar biezumu 10-12 mm un 200-300 mkm biezu aizsargplēvi, vai rūdīto laminēto stiklu ar biezumu 6+6 mm vai 8+8 mm, ko stiprina pie ēkas sienām ar stiepnēm un kronšteiniem no nerūsējošā tērauda. Šajā gadījumā jumtiņam nav nepieciešams metāla karkass. Nojumes ar nesošo konstrukciju izmanto tādos gadījumos, kad sarežģītība un izmēri neļauj uzstādīt nojumi bez nesošā karkasa. Nesošās konstrukcijas var stiprināt gan pie ēkas sienām, gan atbalstīt pret grīdu un tās var izgatavot no metāla vai no koka. Šuves starp stikliem var aiztaisīt ciet ar profiliem, vai aizpildīt ar silikonu.

.

Liftu šahtas
stekljannie_liftyStiklotām lifta šahtām piemīt mūsdienīgs un tehnoloģisks izskats. Lifta šahtas stiklošanai izmanto rūdīto, izturīgu pret vibrāciju stiklu, kas ir pietiekoši ciets, lai to varētu droši fiksēt pie nesošās metāla konstrukcijas ar atsevišķiem stiprinājumiem no nerūsējošā tērauda.

.

Pakāpieni un grīdas
stekl_lestniciDažos dizaina risinājumos ir nepieciešami stikla pakāpieni un grīda. To izgatavošanai izmanto drošus blokus no daudziemrūdītā stiklaslāņiem. Lai piešķirtu grīdai pietiekami lielu izturību, slāņu daudzumu aprēķina atbilstoši nesošajai slodzei. Atkarībā no klienta vēlmēm, var tikt izmantots gan caurspīdīgs, gan tonēts stikls.

Izstrādājumi no rūdītā stikla un spoguļiem

Virtuves stikla paneļi
20130605_200340Pēdējā laikā šis interjera elements iegūst arvien lielāku popularitāti, pateicoties plašajām dizaina risinājumu iespējām un praktiskai pielietošanai. Stiklu izgatavo, ņemot vērā esošo kontaktligzdu un citas furnitūras novietojumu. Uz apstrādātās virmas var uzlīmēt vienkrāsaino dekoratīvo plēvi vai izveidot uz tās jebkāda veida apdruku. Parasti šajos nolūkos izmanto rūdīto stiklu clearvision, kura biezums ir 6 mm. Tāpat ir iespēja pielāgot LED apgaismojumu.

.

Plaukti, galdiņi, apjomīgie boksi
Стеклянный-стол-5-825x550Ar speciālas UV līmes palīdzību var salīmēt vairākas stikla plāksnes, turklāt šuve starp tām būs caurspīdīga un nemanāma. Tādā veidā var iegūt apjomīgus izstrādājumus, ko var izmantot kā mēbeles, reklāmas stendus, paliktņus utt. Tāpat, savienojot stiklu un dekoratīvus elementus no nerūsējošā tērauda, klients var iegūt jebkāda veida izstrādājumus, kas iederēsies interjerā.

.

Spoguļi
zerkala_na_zakaz.jpg-nggid03156-ngg0dyn-0x0x100-00f0w010c010r110f110r010t010Vizuāli paplašina telpu un piešķir tai īpašu dizainu. Var izgatavot gan neliela izmēra spoguļusar sarežģītu konfigurāciju, gan liela izmēra spoguļu paneļus, ko stiprina pie sienas vai griestiem. Spoguļos var izveidot atveres, apstrādāt nelīdzenas līnijas, pielāgot apgaismojumu. Tiek izmantoti 4, 5, un 6 mm biezi spoguļi. Tāpat piedāvājumā ir tonēti spoguļi.

Stikla un metāla barjeras

Margas ar metāla balsta statņiem

1362839962-865Šādu barjeru veidu izmanto uz balkoniem, jumtiem, terasēm. Balstastatņi var būt apaļas, kvadrāta vai taisnstūra formas ar dažādiem stikla stiprināšanas veidiem, un tos izgatavo no slīpētā vai pulētā nerūsējošā tērauda. Kā aizpildījumu izmanto 8 vai 10 mm biezu rūdīto stiklu ar aizsargplēvi, vai rūdīto laminēto stiklu ar biezumu 4+4 mm vai 5+5 mm. Roku balsti tiek izgatavoti no metāla, koka vai dekoratīva U-profila. Var izmantot tonēto vai matēto stiklu.

.

Margas ar apakšējo nesošo profilu

Šāds margu veids izskatās tehnoloģiskāks. Kā nesošo elementu šādā gadījumā izmanto masīvu alumīnija U-profilu, ko var stiprināt gan pie virsmām, gan arī pie pārklāja malas. šādā gadījumā izmanto12 mm biezu rūdīto stikluar aizsargplēvi, vai rūdīto laminēto stiklu ar biezumu 6+6 mm. Roku balsti tiek izgatavoti no metāla, koka vai dekoratīva U-profila.

.

Margas un atsevišķie stiprinājumiem
ograz3Parasti šo margu veidu izmanto kāpnēm un balkoniem, piešķirot interjeram “brīvu” izskatu. Šajā gadījumā stikls tiek stiprināts pie pārklāja vai kāpņu malas ar atsevišķiem stiprinājumiem, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Tiek izmantots 10 mm vai 12 mm biezsrūdītais stikls ar aizsargplēvi, vai rūdītais laminētais stikls ar biezumu 5+5 mm vai 6+6 mm. .

.

Vēja barjeras
plexiglas_acoustic_screens_2Uz terasēm, kuras ir pakļautas stipramcaurvējam, kā arī lai paslēptos no neveļamajiem skatieniem, var uzstādīt vēja barjeras, ko veido pamatkonstrukcija un stikla paneļi. Kā karkasu parasti izmanto salodēto metāla konstrukciju, kas tiek piestiprināta pie grīdas vai sienām. Tāpat izmanto rūdīto vai laminēto stiklu, kas var būt gan matēts, gan necaurspīdīgs. Tā augstums tiek piemērots atbilstoši klienta vajadzībām.

.

Ugunsdzēsības kāpnes
ocinkovka01Tiek izgatavotas no nerūsējošā tērauda vai melnā metāla ar attiecīgu pretkorozijas apstrādi. Kāpnes tiek izgatavotas pēc klienta vajadzībām atbilstošajiem parametriem.

Plēves

Dekoratīvas un tonējošas
dekorativnie_plenkiIzmanto stikla starpsienu, virtuves dekoratīvo paneļu, vitrīnu un mēbeļu aplīmēšanā. Var būt dažādu toņu, faktūras, caurspīdīguma pakāpes, kā arī spoguļveida un matētas plēves..

.

Bruņots, triecienizturīgs stikls
udarostoikoeUz vitrīnām, stikla margām, stikla jumtiņiem parasti tiek līmētas caurspīdīgas plēves ar biezumu 100 mkm un 200 mkm. 100 mkm plēvi izmanto stikla aplīmēšanai, lai stikla saplīšanas gadījumā lauskas neizšķīstu, līdz ar to netraumējot blakus esošos cilvēkus. 200 mkm plēve ir triecienizturīga, un tai piemīt pretielaušanās īpašības. Šis plēves veids tāpat izteikti aizsargā pret UV iedarbību.

.

Smart plēves
Screenshot - 14_03Speciālas plēves, ko līmē uz stikla, mainot tā caurspīdīguma pakāpi, atkarībā no elektrības strāvas. Sistēma tiek nodrošināta ar transformatora un tālvadības pults palīdzību.

.

Plastikāta, koka un alumīnija logu un konstrukciju montāža
шумозащитные-окнаMēs sadarbojamies ar iepriekšminēto pozīciju vadošajiem ražotājiem un varam piedāvāt konkurētspējīgas cenas un augstas kvalitātes montāžas darbus.

Pasūtot jebkuru no iepriekšminētajām pozīcijām, nepieciešamības gadījumā klientam tiek piedāvāts izbraukums uz objektu, mērījumu noņemšana, projektēšana, materiālu piegāde uz vietas, kā arī kvalitatīva montāža saskaņotajos termiņos.